در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام Hilook مدل یک دوربین مداربسته تحت شبکه در اندازه 165.9×290 mm و با وزن 2 kg بوده و با رزولوشن 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل)عرضه شده است. این دوربین مداربسته اسپید دام هایک ویژن از یک سنسور CMOS با قطر 1/2.8 اینچ و یک لنز ثابت با فاصله کانونی 5 تا 75 mm بهره می برد. سیستم دید در شب این دوربین مداربسته اسپید دام تا 100 متر فاصله را پشتیبانی می نماید. توان مصرفی این محصول 12 ولت از نوع DC وات بوده و از قابلیت با استاندارد 802.3at و AGC,BLC,HLC, WDR, Day& Night نیز بهره می برد. این دوربین مداربسته های لوک دارای شیار کارت حافظه SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 128 گیگابایت، رابط RJ45 10 M/100 و سیگنال SystemPAL و NTSC می باشد. دوربین مداربسته اسپید دام مدل از پروتکل های IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PP, Bonjour برخوردار است. این محصول در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس ABS و آلیاژ آلومینیوم و استاندارد امنیتی IP66 عرضه می گردد. زوم در این مدل از دوربین مداربسته 15 برابر در حالت اپتیکال و 16 برابر در حالت دیجیتال می باشد. همچنین این دوربین مداربسته با کدک های H.265+/H.265/H.264+/H.264 تصاویر را فشرده سازی می کند و با کدک های G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM صدا را فشرده سازی می نماید.
| اندازه | 165.9×290 mm |
|---|---|
| وزن | 2 kg |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| فرم فکتور | Cylinder |
| نوع دوربین مدار بسته | بولت |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PP, Bonjour |
| اندازه لنز دوربین | 2.8میلی متر |
| لنز | ثابت |
| نوع اتصال | با سیم (LAN) |
| اتصال به شبکه | یک کابل Rj-45 10-100M کابل شبکه |
| قابلیت Zoom | دارد (16 برابر) |
| کیفیت فیلم | 5 مگاپیکسل (Full HD) |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| محدوده دید | حداقل 30 متر در شب |
| حداقل فاصله قابل فیلمبرداری | تا 0.8 متر |
| زاویه چرخش | تا 360 درجه |
| افقی | 70 تا 58 درجه |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 5 تا 75 mm |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F3.0 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 128 گیگابایت |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| سیگنال | SystemPAL و NTSC |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| برد دید در شب | 100 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3at |
| دمای عملیاتی | -30 تا 65 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | AGC,BLC,HLC, WDR, Day& Night |
| جنس بدنه | ABS و آلیاژ آلومینیوم |
| ویژگی ها | قابلیت چرخش 360 درجه |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.