در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام داهوا مدل تصاویر را با رزولوشن 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) به نمایش گذاشته و از یک سنسور CMOS با قطر 1/2.7 اینچ بهره می برد. توان مصرفی این دوربین مداربسته اسپید دام آی پی، 13 وات بوده و همچنین دارای یک لنز وریفوکال با فاصله کانونی 2.7~11 mm می باشد. این دوربین مینی اسپید دام از قابلیت (تغذیه برق از طریق کابل شبکه)، قابلیت WDR (تمایز در میزان نور نقاط مختلف توسط دو سنسور CCD) و قابلیت Ultra DNR (کاهنده نویز دیجیتالی) نیز بهره برده است. این دوربین مداربسته تحت شبکه در اندازه 116.5*132.7 mm و با وزن 0.95 kg تولید شده و سیستم دید در شب آن دید تا فاصله 30 متری را در شب توسط LED های مادون قرمز خود پشتیبانی می کند.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) |
| لنز دوربین مداربسته داهوا | Varifocal |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~11 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 10 وات |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت Ultra DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه | 116.5*132.7 mm |
| وزن | 0.95 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.