در انبار موجود نمی باشد
از بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی می توان دوربین های مداربسته دام را که قابلیت نصب بر روی سقف اتاق و یا هر مکان دیگری را دارند، تهیه نمود. این نوع از دوربین ها برای سیستم های نظارتی داخلی مناسب هستند. دوربین مداربسته دام داهوا مدل HAC-HDW1220مگاپیکسلاز فناوری بهره برده و دارای یک سنسور CMOS با قطر 1/2.9 اینچ می باشد. این محصول که در اندازه 93.4*79.4 mm با وزن 0.28 kg تولید شده، از یک لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm نیز بهره برده است. این دوربین مداربسته دارای قابلیت تمایز در میزان نور نقاط مختلف (DWDR)، قابلیت کاهنده نویز دیجیتالی (2DNR) و فیلتر قطع کننده ی نور مادون قرمز (ICR) بوده و قادر به ارائه تصاویر با رزولوشن 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) می باشد. این دوربین مداربسته دام که دارای توان مصرفی 2.8 وات است، جهت ضبط و ثبت تصاویر تا فاصله 30 متری در محیط های تاریک از چراغ های مادون قرمز استفاده می نماید. ورودی برق این دوربین مداربسته نیز 12 ولت از نوع DC است.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.9 اینچ |
| رزولوشن | 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) |
| ظرفیت رم | 1024 مگابایت |
| نشانگر ال ای دی | دارد |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| برق مصرفی | 13, 22 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت صدا | G.711a/G.711Mu/G.726/AAC |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| قابلیت ها | WDR(140dB), Day/Night(ICR), 3DNR,AWB,AGC,BLC |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS,PPPOE,DDNS,FTP, IP Filter,QoS,Bonjour,802.1x |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| اندازه | 93.4*79.4 mm |
| وزن | 0.28 kg |
| توان مصرفی | 2.8 وات |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به DWDR / مجهز به ICR / مجهز به 2DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.