در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا مدل دارای قابلیت WDR (تمایز در میزان نور نقاط مختلف توسط دو سنسور CCD)، قابلیت 3DNR (کاهنده نویز دیجیتالی) و قابلیت (تغذیه برق از طریق کابل شبکه) بوده و از استاندارد 67 نیز بهره برده است. این دوربین مداربسته بولت تحت شبکه که تصاویر را با رزولوشن 3072*2048 پیکسل (6 مگاپیکسل) به نمایش می گذارد، در اندازه 89*96*194 mm و با وزن 0.69 kg تولید شده است. این دوربین مداربسته آی پی از یک سنسور CMOS با قطر 1/2.8 اینچ و یک لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm بهره برده و توان مصرفی آن 2.16 وات می باشد. این دوربین دید تا فاصله 80 متری را در شب توسط LED های مادون قرمز پشتیبانی می نماید.
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 96 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 256 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی تحت شبکه | 128 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 5 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| قابلیت نصب پیج خارجی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 89*96*194 mm |
| وزن | 0.69 kg |
| سری | |
| پارت نامبر | |
| ظرفیت | |
| رابط | SATA 6.0Gb/s |
| حافظه کش | 256MB |
| سرعت چرخش دیسک | 7200 دور در دقیقه |
| حداکثر نرخ انتقال پایدار | 210MB/s |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 3072*2048 پیکسل (6 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| فریم ریت | 25 fps |
| برد دید در شب | 80 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 2.16 وات |
| قطر سنسور دوربین مداربسته داهوا | 1/2.8 اینچ |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.