دوربین مداربسته بولت داهوا مدل یک دوربین مداربسته با فناوری است که از رزولوشن 3 مگاپیکسل بهره برده و می تواند تصاویر را با کیفیت خوبی نمایش دهد. این دوربین مداربسته دارای یک شیار کارت حافظه است که می تواند از کارت حافظه های میکرو SD تا ظرفیت 128 گیگابایت را پشتیبانی نماید و کدک فشرده سازی ویدئویی آن از نوع H.264+/H.264 می باشد و با بهره بردن از ویژگی 3D-DNR می تواند میزان نویز را به صورت دیجیتال کاهش دهد و برای تقویت نقاط تاریک فیلم به قابلیت DWDR مجهز شده که کیفیت تصاویر را بهبود می بخشد.
دوربین مداربسته مدل دارای لنزی از نوع موتورایز با فاصله کانونی 2.7 تا 12 mm بوده که به وسیله موتور الکتریکی نیز قابل چرخش می باشد و با بهره بردن از قابلیت دید در شب می تواند با استفاده از نور مادون قرمز تا ارتفاع 60 متری را پشتیبانی نماید. این مدل از دوربین مداربسته تحت شبکه بولت قابلیت پشتیبانی از با استاندارد 802.3af را داشته و منبع تغذیه آن با ولتاژ 12 ولت DC کار می کند و توان برق مصرفی آن کمتر از 12.95 وات می باشد. بدنه این محصول از جنس فلز با استاندارد امنیتی 67 ساخته شده و در اندازه 212.8* 80* 72 mm و وزن 0.86 kg تولید و به بازار ارائه می گردد.
| اندازه | 165.9×290 mm |
|---|---|
| وزن | 2 kg |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| فرم فکتور | Cylinder |
| نوع دوربین مدار بسته | بولت |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PP, Bonjour |
| اندازه لنز دوربین | 2.8میلی متر |
| لنز | ثابت |
| نوع اتصال | با سیم (LAN) |
| اتصال به شبکه | یک کابل Rj-45 10-100M کابل شبکه |
| قابلیت Zoom | دارد (16 برابر) |
| کیفیت فیلم | 5 مگاپیکسل (Full HD) |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| محدوده دید | حداقل 30 متر در شب |
| حداقل فاصله قابل فیلمبرداری | تا 0.8 متر |
| زاویه چرخش | تا 360 درجه |
| افقی | 70 تا 58 درجه |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | progressive scan CMOS 1.3inch |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~12 mm |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F3.0 |
| شیار کارت حافظه | دارد، Mirco SD تا 128GB |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| سیگنال | SystemPAL و NTSC |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| برد دید در شب | 60 متر با IR |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3at |
| دمای عملیاتی | -30 تا 65 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | AGC,BLC,HLC, WDR, Day& Night |
| جنس بدنه | فلز |
| ویژگی ها | قابلیت چرخش 360 درجه |
| اندازه گوشی | 86 * 167 * 231 mm |
| پشتیبانی از | دارد |
| اتصال | باسیم و بیسیم |
| تعداد خطوط | 6 عدد |
| S تعداد اکانت | 3 عدد |
| رابط ها | LAN(RJ-45)/WAN(RJ-45) 10/100مگابیت در ثانیه، WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4Ghz & 5Ghz) |
| پورت | 1xUSB |
| نمایشگر | 3.3inch -backlit LCD display – 200 x 80 |
| قابلیت اتصال هدست | RJ-9 |
| تعداد کلید قابل برنامه ریزی | 6 عدد |
| دفترچه تلفن | دارد |
| قابلیت کنفرانس | دارد |
| قابلیت انتقال تماس | دارد |
| کیفیت صدا HD | دارد |
| اسپیکر | دارد |
| قطع صدای اپراتور (Mute) | دارد |
| ضبط مکالمه | دارد |
| کدک صوتی | G.729A/B, G.711μ/a-law, G.726, G.722 (wide-band), G.723, iLBC, OPUS, in-band and out-of-band DTMF (in audio, RFC2833, S INFO), VAD, CNG, AEC, PLC, AJB, AGC |
| منبع برق | آداپتور |
| حداکثر مصرف برق | 5 وات |
| نوع دوربین | بولت |
| حداقل روشنایی | 0.02 لوکس |
| قابلیت دید در شب | IR تا برد 30 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.264+/H.264/MJPEG |
| کدک فشرده سازی صوتی | – |
| پروتکل شبکه | TCP/, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP,802.1X, QoS, v6, Bonjour |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ45 10/100M کابل شبکهPort |
| منبع تغذیه | DC12V (802.3af) |
| حد اکثر توان برق مصرفی | 11 وات |
| سایر مشخصات | Dual جریان، 3D DNR، 67، دیجیتال WDR، شیار کارت حافظه microSD/SDHC/SDXC card (128G) |
| بزرگنمایی زوم دیجیتال | 16x |
| حافظه RAM/ROM | برابر با 128MB/16MB |
| نسبت سیگنال به نویز | بیشتر از 50dB |
| تعداد نور مادون قرمز | 4 عدد |
| فشرده سازی ویدئویی | H.264+/H.264 |
| رزولوشن ویدئویی | (1920×1080)20fps@3M(2048×1536) & 25/30fps@2M |
| شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| توان مصرفی | کمتر از 12.95 وات |
| سایر ویژگی ها | Day/Night(ICR), 3D DNR, BLC / HLC / DWDR |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.