در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته بولت بسیار پر کاربرد بوده و برای محیط های خارجی طراحی شده است. قاب ضد آب, این دوربین ها را قادر می سازد تا در محیط های بیرونی و با شرایط جوی بد به راحتی کار کنند. همچنین همه ی این دوربین مداربسته ها قابلیت دید در شب با استفاده از نور مادون قرمز را دارند و می توانند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی فیلم برداری کنند، اکثر مدل ها امکان زوم و بزرگنمایی را نیز به کاربر ارائه می دهند.
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 640 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 1152 |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| ظرفیت کارت های ورودی | 10 |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 130×143 mm |
| وزن | 630 گرم |
| اندازه سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | متغییر |
| فاصله کانونی | 3.6 میلی متر (6 میلی متر, 8 میلی متر اختیاری) |
| برد دید در شب | 40 متر |
| ورودی دستگاه ان وی آر داهوا | 32 کانال |
| ورودی صدا | 1 کانال ورودی / 1 کانال خروجی |
| کیفیت ضبط تصاویر | 4K |
| پشتیبانی هارد دیسک | 8xSata HDD |
| Alarm Input | تعداد 16 کانال |
| Alarm Output | تعداد 6 کانال |
| پورت USB 2.0 | تعداد 2 |
| پورت USB 3.0 | تعداد 2 |
| پهنای باند ورودی | 320مگابیت در ثانیه |
| فناوری دوربین مداربسته | آنالوگ |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| ورودی برق | 12 ولت POE از نوع DC |
| مصرف برق | 5.2 وات |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, Day& Night, BLC, خودکار / Color / B/W |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP66/IK10 |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
| Model | Grandstream Phone |
| نوع دوربین | بولت دوربین مداربسته |
| سنسور فیلم | 1/3" CMOS |
| پیکسل های موثر | 2688(H)×1520(V), 4.1MP |
| دوربین مداربسته داهوا Scanning System | Progressive |
| Minimum Illumination | 0.01Lux/F1.5, 0Lux IR on |
| S/N Ratio | More than 65dB |
| IR Distance | تا 80m (262feet) |
| IR On/Off Control | خودکار / دستی |
| IR LEDs | 2 |
| Lens نوع دوربین | ثابت lens / ثابت iris |
| Mount نوع دوربین | Board-in |
| Max Aperture | F1.5 |
| Focus Control | N/A |
| Close Focus Distance | 1500 میلی متر (1700 میلی متر, 4000 میلی متر) / 59.06'' (66.93'', 157.48'') |
| توان ورودی | 12V DC ±25% |
| توان مصرفی | Max 6W (12V DC, IR on) |
| Casing | Aluminium |
| اندازهs | 241.8*90.4*90.3 میلی متر |
| Net وزن | 0.64 kg |
| Gross وزن | 0.77 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.