دوربین مداربسته اسپید دام یونی ویو مدل دید در شب را تا شعاع 150 متر پشتیبانی می کند و از لنز متغیر با فاصله کانونی 5.2 تا 104 mm بهره می برد. این دوربین مداربسته اسپید داماز فوکوس سریع و دقیق و زوم اپتیکال تا 20 برابر برخوردار است. این محصول در اندازه 227×359.4 mm تولید شده و با وزن 5.28 kg در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس فلز به فروش می رسد. دوربین مداربسته اسپید دام مدل دارای استاندارد امنیتی IP66 مقاوم در برابر آب، گرد و غبار می باشد و به راحتی می توانید در محیط های مختلف از آن بهره ببرید. از دیگر ویژگی های این مدل می توان به ساختار ویژه با شیشه های مقاوم در برابر آب و هوای نامناسب (به خصوص گرد و خاک)، فناوری کنترل دمای هوشمند، سیستم خنک کننده با عملکرد بالا و برف پاک کن اشاره نمود. از ویژگی های هوشمند تعبیه شده در این دوربین مداربسته اسپد دام تشخیص ورود غیرمجاز، تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط، شمارش افراد می باشد. همچنین از خروجی فیلم با 3 کیفیت مختلف به صورت همزمان (Triple Stream) و منوی تنظیمات با کاربری آسان برخوردار است. این دوربین مداربسته اسپید دام یونی ویو دارای سنسور CMOS و قطر 1/2.8 اینچ بوده و از رزولوشن 1920×1080 بهره می برد. این دوربین مداربسته با کدک فیلم Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG و کدک های صدا G.711 فشرده سازی را انجام می دهد. این محصول از پروتکل های IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, TLS, SSL, QoS پشتیبانی می کند.
| اندازه دستگاه | 316x320x416 mm |
|---|---|
| وزن | 5.28 kg |
| ورودی دستگاه | 4 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| پشتیبانی از دوربین مداربسته های | TVI/CVI/A/CVBS |
| خروجی صدا | 1 ورودی |
| هارد دیسک | 2 عدد هارد D با رابط SATA |
| حداکثر ظرفیت هارد دیسک | 6 ترابایت |
| خروجی فیلم | MI، VGA |
| وضوح ویدیوهای ضبط شده | 1040P @ 720P |
| فرمت ذخیره سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رابط | ۱xUSB 2.0 , 1xUSB 3.0 ,1xRJ45 10M/100M |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 تا 240 ولت AC |
| توان مصرفی | 9 تا 42 وات |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا +55 درجه سانتی گراد |
| پروتکل های شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| اندازه | 227×359.4 mm |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 1920×1080 برابر با 2 مگاپیکسل |
| لنز | متغیر |
| فاصله کانونی لنز | 5.2 تا 104 mm |
| برد دید در شب | 150 متر |
| قابلیت | دارد با استاندارد IEEE 802.3af |
| ورودی برق | 24 ولت DC |
| دمای عملیاتی | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 256 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711 |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| زوم اپتیکال | 20 برابر |
| ویژگی ها | قابلیت BLC, HLC, Day/Night, WDR, OSD |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط اتصال | 1xRJ45 10M/100M Base-TX کابل شبکه |
| پروتکل | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, TLS, SSL, QoS |
| سازگار با سیستم | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), API |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.