در انبار موجود نمی باشد
دستگاه ان وی آر داهوا مدل از دوربین مداربسته هایی با رزولوشن 12MP, 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 1.3MP, 720P, D1 etc پشتیبانی می کند. این دستگاه از 8 عدد هارد HDD با رابط SATA III و یک عدد eSATA با ظرفیت 48 ترابایت برخوردار است و دارای پهنای باند خروجی 256 مگابیت در ثانیه می باشد که قادر به انتقال داده ها می باشد. این دستگاه ان وی آر با کدک های H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG تصاویر را فشرده سازی می کند. دستگاه ان وی آر داهوا مدل از پورت های متعددی بهره می برد که می توان به : دو پورت RJ-45، دو پورت USB3.0، دو پورت USB2.0، یک پورت RS232 و یک پورت RS485 اشاره نمود. این دستگاه NVR از خروجی فیلم VGA و HDMI با کیفیت 4K بهره می برد. این دستگاه ان وی آر مدل قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل LINUX و گوشی موبایل iPhone, iPad, Android, Windows Phone را دارد. این دستگاه ان وی آر با 32 کانال ورودی دستگاه از پروتکل های HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, SNMP, IP Search پشتیبانی می کند. ولتاژ منبع تغذیه دراین دستگاه ان وی آر 100 تا 240 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز بوده که در دمای محیط -10 تا +55 درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. این محصول در بازار دوربین مداربسته با وزنی برابر 6.55 و kg و اندازه 440×451.5×94.9 mm عرضه می گردد.
| اندازه دستگاه | 440×451.5×94.9 mm |
|---|---|
| وزن | 6.55 kg |
| ورودی دستگاه | 32 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | IP |
| پشتیبانی از رزولوشن دوربین مداربسته | 12MP, 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 1.3MP, 720P, D1 etc |
| هارد دیسک | 8 عدد هارد HDD با رابط SATA III و یک عدد eSATA |
| ظرفیت هارد دیسک | 48 ترابایت |
| خروجی فیلم | VGA و HDMI با کیفیت 4K |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG |
| رابط | 2xRJ-45 (10/100/1000مگابیت در ثانیه), 2xUSB3.0, 2xUSB2.0, 1xRS232, 1xRS485 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 تا 240 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز |
| پهنای باند خروجی | 256 مگابیت در ثانیه |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا +55 درجه سانتی گراد |
| پشتیبانی از سیستم عامل | LINUX |
| پشتیبانی از گوشی موبایل | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, SNMP, IP Search |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.