دستگاه NVR که مخفف شبکه Video Recorder به معنی ذخیره ساز تصاویر دوربین مداربسته تحت شبکه می باشد و امکان مدیریت هوشمند و ذخیره سازی چندین دوربین مداربسته در یک شبکه به طور هم زمان را دارد. از ان وی آر ها می توان در صورت POE بودن به عنوان منبع تغذیه دوربین مداربسته ها نیز استفاده کرد.
| پیکسل های موثر | 2688(H) x1520(V) |
|---|---|
| RAM/ROM | 256MB/16MB |
| Scanning System | Progressive |
| Minimum Illumination | 0.1Lux/F1.4(Color), 0Lux/F1.4(IR on) |
| S/N Ratio | More than 50dB |
| IR Distance | Distance تا 30m(98ft) |
| IR On/Off Control | خودکار/ دستی |
| IR LEDs | 2 |
| سنسور فیلم | 1مگاپیکسلCMOS |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 50 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 106*93.7 mm |
| وزن | 0.34 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | <6.9W (Without HDD) |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به WDR / مجهز به ICR / مجهز به 3DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
| Main Processor | Quad-core embedded processor |
| Operating System | Embedded LINUX |
| Interface | 1 HDMI, 1 VGA |
| Multi-screen Display | 1/4/8/9/16 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| داخلی HDD | 2 SATA III Port, تا 6 TB ظرفیت for each HDD |
| داهوا NVR HDD Mode | Single |
| eSATA | N/A |
| USB | 2 USB Ports (1 USB2.0, 1 USB3.0) |
| RS232 | N/A |
| RS485 | N/A |
| توان ورودی | DC12V/4A |
| اندازهs | 1U, 375*281.5*56 میلی متر |
| Net وزن | 1.6 kg (without HDD) |
| Gross وزن | 3.2 kg (without HDD) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.