در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه بولت مدل C-HFW1320SP-0360B محصولی با کیفیت از برند داهوا است که در اندازه Φ70×164.7 mm و وزن 0.38 kg تولید شده و با بهره بردن از استاندارد امنیتی 67 در برابر نفوذ آب و گرد و غبار نیز بسیار مقاوم می باشد. این دوربین مداربسته به قابلیت DWDR مجهز شده که می تواند نقاط تاریک فیلم را تقویت کرده و کیفیت تصاویر را بهبود بخشد و همچنین برای کاهش نویز به صورت دیجیتال از ویژگی 3D-DNR بهره می برد و با رزولوشن 3 مگاپیکسل امکان نمایش تصاویر با کیفیت بالا را دارد. دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا مدل C-HFW1320SP-0360B دارای قابلیت دید در شب بوده که با استفاده از نور مادون قرمز می تواند در تاریکی شب تا ارتفاع 30 متری را پشتیبانی نماید.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | فلزی |
| سنسور | 1/3inch progressive scan CMOS |
| رزولوشن | 3MP |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 میلی متر |
| حداقل نور | 0.1 لوکس |
| قابلیت دید در شب | تا برد 30 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ-45 (10/100Base-T) Port |
| منبع تغذیه | با قابلیت DC12V, + (802.3af) |
| حداقل توان برق مصرفی | 7.5 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | Φ70×164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
| سایر مشخصات | BLC / HLC / DWDR، 3D DNR، Smart IR، Day/Night(ICR)، سازگار با گوشی موبایل اندروید و آیفون |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.