در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته دام تحت شبکه داهوا مدل ، از یک لنز ثابت با اندازه 2.8 میلی متر و استاندارد امنیتی 67 ساخته شده است که این استاندارد به کار رفته در ساخت این دوربین مدار بسته برای مقومت بالای آن در مقابل آب، گرد، خاک و غبار می شود. دوربین داهوا در اندازه 108 × 84.9 میلی متر و وزن 270 گرم از نوع دام ساخته شده است که محدوده دید حداقل 30 متر در شب با 12 عدد LED و قابلیت Zoom تا 16 برابر را خواهد داشت. سنسور فیلم این دوربین تحت شبکه دام CMOS و کیفیت حسگر فیلم آن 1/2.7 مگاپیکسل می باشد.
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 96 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 256 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی تحت شبکه | 128 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 5 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| قابلیت نصب پیج خارجی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 204×285 mm |
| وزن | 7.43 گرم |
| سری | |
| پارت نامبر | |
| ظرفیت | |
| رابط | SATA 6.0Gb/s |
| حافظه کش | 256MB |
| سرعت چرخش دیسک | 7200 دور در دقیقه |
| حداکثر نرخ انتقال پایدار | 210MB/s |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | 1/3 اینچ از نوع CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل 1920×1080 |
| لنز | ثابت (F2.0) |
| فاصله کانونی لنز | 4.3 تا 129 mm |
| فریم ریت | 25 fps |
| برد دید در شب | 80 متر |
| ورودی برق | 48 ولت DC و PoE |
| توان مصرفی | <11.7W (Without HDD) |
| قطر سنسور دوربین مداربسته داهوا | 1/2.8 اینچ |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| Main Processor | Quad-core embedded processor |
| Operating System | Embedded LINUX |
| Interface | 1 HDMI, 1 VGA |
| Multi-screen Display | 1/4/8/9/16 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| داخلی HDD | 4 SATA III Port, تا 6 TB ظرفیت for each HDD |
| HDD Mode | Single |
| eSATA | N/A |
| USB | 2 USB Ports (1 USB2.0, 1 USB3.0) |
| RS232 | 1 Port, for PC Co میلی مترunication and Keyboard |
| RS485 | 1 Port, for PTZ Control |
| داهوا NVR توان ورودی | AC100V ~ 240V, 50 ~ 60 Hz |
| اندازهs | 1.5U, 440*411.1*76 میلی متر |
| Net وزن | 4.5 kg (without HDD) |
| Gross وزن | 7 kg(without HDD) |
| نوع دوربین | اسپید دام |
| حداقل نور | 0.42 لوکس |
| قابلیت دید در شب | 250 متر |
| دیافراگم | F1.6 ~ F4.7 |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265, H.264, MJPEG |
| فشرده سازی صوتی | G.711, G.726 |
| پروتکل شبکه | IPv4, IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, UPnP, RTSP/RTP/RTCP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, PPPoE, CoS, QoS, SNMP, 802.1X, UDP, ICMP, ARP, SSL, TLS, NTCIP, CIFS/SMB |
| پورت ارتباطی | RJ-45 10/100M |
| حداقل توان برق مصرفی | با هیتر روشن 81.8 وات، با هیتر خاموش 28.5 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC |
| حافظه فلش | 128 مگابایت |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| دمای شروع | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |
| دمای کار | -25 تا 55 درجه سانتی گراد |
| سایر مشخصات | پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز Microsoft Windows 8/7 |
| فرم فکتور | Cylinder |
| نوع دوربین مدار بسته | دام |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x, |
| اندازه لنز دوربین | 2.8 میلی متر |
| نوع اتصال | با سیم (LAN) |
| اتصال به شبکه | یک کابل Rj-45 10-100M کابل شبکه |
| قابلیت Zoom | دارد (16 برابر) |
| کیفیت فیلم | 5 مگاپیکسل (Full HD) |
| حداکثر رزولوشن | 2592 × 1944@20fps |
| محدوده دید | حداقل 30 متر در شب |
| LED | دارد (12 عدد) |
| زاویه چرخش | تا 360 درجه |
| زاویه دید | 96 درجه |
| ضبط صدا | ندارد |
| سنسور فیلم | CMOS |
| کیفیت حسگر فیلم | 1/2.7 مگاپیکسل |
| منبع تغذیه | V12DC ± 25%, PoE (802.3af Class0) |
| پایه نگهدارنده | ندارد |
| پشتیبانی از کارت حافظه | دارد |
| پشتیبانی از تعداد کاربران | 10 تا 20 کاربر |
| H.264 | 32-10240Kbit/s |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.