در انبار موجود نمی باشد
| نوع دوربین | Starlight IR PTZ دوربین تحت شبکه |
|---|---|
| سنسور فیلم | 1/2.8” STARVIS™ CMOS |
| پیکسل های موثر | 1920(H) x 1080(V), 2 مگاپیکسلs |
| RAM/ROM | 1024M/128M |
| Scanning System | Progressive |
| الکترونیکی سرعت شاتر | 1/1s~1/300,000s |
| S/N Ratio | More than 50dB |
| IR Distance | Distance تا 100m (328ft) |
| IR On/Off Control | خودکار/دستی |
| IR LEDs | 6 |
| فاصله کانونی | 3.6 mm |
| Max. Aperture | F1.6 ~ F4.4 |
| Optical Zoom | 25x |
| Focus Control | خودکار/دستی |
| Close Focus Distance | 100 میلی متر~ 1000 میلی متر |
| توان ورودی | DC 12V/3A, PoE+(802.3at) |
| توان مصرفی | 3.2 وات |
| Casing | Metal |
| اندازهs | 160*295 میلی متر |
| داهوا دوربین مداربسته Net وزن | 4 kg |
| Gross وزن | 4.2 kg |
| اندازه | 72.5*72.4*176 mm |
| وزن | 340 گرم |
| منبع تغذیه | 12V DC |
| ورودی دوربین ها | 4 کانال |
| ورودی دوربین آی پی | 1 کانال |
| نوع ورودی های آنالوگ | BNC |
| دوربین های مداربسته پشتیبانی شده | A،CVI ،CVBS،IP و توربو اچ دی |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 1080p |
| رابط نمایش | 1xMI, 1xVGA, 1xAudio In/Out |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264+/H.264 |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711u |
| رزولوشن های ضبط | 3MP/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی/ وی جی ای | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720,1024×768 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| تعداد دسترسی از راه دور | 128 |
| ورودی دستگاه | 4 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| قابلیت پشتیبانی از رزولوشن های | 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720,1024×768 |
| پهنای باند | 200 مگابیت بر ثانیه |
| کدک های فشرده سازی صدا | H.265/H.264 |
| رابط اتصال | 1xRJ-45 port (10/100مگابیت در ثانیه), 1xUSB2.0, 1xUSB3.0, 1xRS232, 1xRS485 |
| هارد دیسک | 4 عدد هارد HDD با رابط SATA III و ظرفیت 6 ترابایت |
| برق مصرفی | 13.7 وات |
| سازگار با سیستم عامل | iPhone, iPad, Android |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد IEEE802.3at/af |
| خروجی | 1xHDMI, 1xVGA |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP,SNMP |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | 1/2.7CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| روشنایی | 0.005Lux |
| رزولوشن | 1920(H)*1080(V), 2MP |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 4.8 تا 120 mm |
| بزرگنمایی | 16 برابر |
| شاتر | در دو حالت PAL و NTSC برابر با 1.1 تا 1/10,000 ثانیه |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F3.5 |
| فوکوس خودکار | خودکار / Semi-خودکارmatic / دستی |
| قابلیت چرخش | 360 درجه |
| فاصله دید در شب | 100 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| دمای عملیاتی | -30 تا 65 درجه سانتیگراد |
| ویژگی ها | قابلیت WDR |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| دوربین | |
| زاویه دید | 89.9 درجه |
| دید در شب | دارد |
| برد | 30 متر |
| ویدیو | |
| فریم ریت | 25fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P |
| رابط ویدیویی | 1channel BNC, CVBS |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.