در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته بولت آی پی داهوا مدل تصاویر را با رزولوشن 2 مگاپیکسل ثبت کرده و قادر به ارائه 50/60 fps برای رزولوشن 1080P در حالت جریان اصلی، 50/60 fps برای رزولوشن D1 در حالت زیر جریان و 25/30 fps برای رزولوشن 1080P در حالت جریان سوم می باشد. این دوربین مداربسته تحت شبکه دارای یک لنز Motorized با فاصله کانونی 2.7~13.5 mm بوده و سنسور آن CMOS با قطر 1/2.8 اینچ است. این دوربین مداربسته تحت شبکه بولت توسط 4 ال ای دی تعبیه شده روی خود قادر به نمایش تصاویر در شب تا فاصله 50 متری می باشد. این دوربین مداربسته دارای توان مصرفی 12.95 وات بوده و در اندازه 273.2*95.0*95.0 mm با وزن 1.11 kg تولید شده است. کدک های فشرده سازی فیلم در این محصول H.265+، H.265، H.264+، H.264 و کدک های فشرده سازی صدا نیز G.711a، G.711Mu، AAC، G.726 می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| لنز | Motorized |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~13.5 mm |
| زوم اپتیکال | 5 برابر |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| برد دید در شب | 50 متر توسط 4 ال ای دی |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 12.95 وات |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/G.711Mu/AAC/G.726 |
| ویژگی ها | DWDR، ICR، BLC، HLC، 3DNR، 67، PoE |
| اندازه | 273.2*95.0*95.0 mm |
| وزن | 1.11 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.